> Sortiment >

Systém Generálního klíče

Systém generálního a hlavního klíče

Velkým problémem v dnešní době je spolehlivé a bezproblémové zabezpečení obchodních, výrobních, ale i domácích prostor.

Systém generálního a hlavního klíče, neboli takzvaný SGHK, tento požadavek splňuje a umožňuje jediným klíčem uzamknout libovolný počet dveří. Následně Vám umožní přesně určit a kontrolovat osoby, které mohou do objektu a místností vcházet.

Systém je nejen pro firmy, ale i pro domácnosti, kterým dává možnost jednoduše uzamknout jedním klíčem například branku, hlavní dveře, garáž, sklep a množství dalších dveří.

Základní myšlenkou systému generálního klíče je, že jediným klíčem se dají odemknout veškeré dveře a na základě předem určených práv a rozdaných klíčů, se zamezí nepovoleným vstupům do jednotlivých objektů či místností. SGHK slouží k jednoduché kontrole pohybu osob v bytových domech, ve firmách, obchodech či v domácnostech.

Hlavní výhodou systému je, že jediným klíčem se dají otevřít všechny dveře, které spadají pod jeho práva.

Jak vlastně systém generálního klíče funguje ?

Toto je velmi častá otázka každého zájemce o SGHK. Všechny vložky jsou již před montáží do dveří mechanicky nastaveny podle předem určeného plánu, který se vypracuje podle Vašich požadavků a potřeb.

Když budete potřebovat přidat další klíč, tak v tom není žádný problém, pokud se jedná o klič s předem již určenými pravidly dle vypracovaného plánu. Pokud se jedná o nový klíč, bude potřeba se obrátit na správce Systému generálního klíče.

Při ztrátě klíče se vždy bude jednat o to, jaký klíč se ztratil. Pokud by se jednalo o některý z hlavních klíčů či generální klíč, bude potřeba přenastavení všech vložek, které ztracený klíč otevírá.

Hlavní výhody

1. Vysoký stupeň zabezpečení
V systému jsou hlavně používány bezpečnostní vložky s vysokým stupněm ochrany proti násilnému vniknutí.
Nemůže si kdokoliv přijít a chtít nakopírovat další klíče, ale klíče se objednávají přes správce systému, či po předložení dané bezpečnostní karty k danému klíči.

2. Ušetřená váha Vaší kapsy či kabelky
Nemusíte nosit celý svazek klíčů, které jsou všechny složitě označeny, aby jste věděli, kam který patří. Mějte jenom jeden klíč, se kterým se dostanete tam, kam potřebujete či Vás pustí přístupová práva.

3. Čím méně klíčů, tím snadnější kontrola
Budete mít přesný přehled o tom, kolik klíčů máte a kam s nimi můžete. Méně klíčů je méně starostí.

Takže pokud Vás Systém Generálního a Hlavního klíče přesvědčil, tak neváhejte a kontaktujte nás. Rádi se Vám budeme věnovat.